Fbbanner

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
Haber-h1

Haberler

Fenerbahçe Vakıfbank Taraftar Kart'tan 50 TL Worldpuan

20/05/15

.

Medium_20150514_mayis_kazan_fb_600x300_v3
Kampanya Koşulları :

VakıfBank Worldcard ile 1-31 Mayıs 2015 tarihleri arasında gıda marketi, giyim, çok katlı mağaza, ayakkabı, kozmetik, aksesuar, kuyum, optik, saat, kafe, restoran, fast-food, çiçekçi ve beyaz eşya sektörlerindeki World Üye İşyerleri'nde yapılacak ilk 100 TL’lik alışverişten sonra tek seferde yapılan her 100 TL’lik alışverişe 10 TL, toplamda 50 TL Worldpuan hediye.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL Worldpuan kazanabilir.

Kampanyaya BusinessCard’lar, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve Worldpuan ile yapılmış alışverişler dahil değildir.

Kampanyaya peşin ve taksitlendirme yapılabilen harcamalar dahildir.
Sanal kartla yapılan harcamalar ve seçili internet siteleri kampanyaya dahildir. ·       Aynı gün aynı üye işyerinden tek seferde yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya katılmak için Bankamızda kayıtlı cep telefonu numarasından MAYIS yazıp bir boşluk bırakarak kredi kartının son 6 hanesinin 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan'lar 26 Haziran 2015 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık bireysel kredi kartı olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 7 Temmuz 2015’tir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 8 Temmuz 2015'te geri alınacaktır.

Katılım için gönderilen kısa mesaj tüm operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilecektir.

Tercihkart sahipleri için kampanya katılım bedeli 10 TL'dir.

Alışverişlerin World Pos cihazlarından yapılması gerekmektedir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir. 

Kampanyaya dahil internet siteleri:1V1Y.COM, ALAMARKA.COM, ALTUS, ALWAYSFASHION.COM , ANNELUTFEN.COM, ARÇELİK, BEE GODDESS, BEKO, BİZİM TOPTAN, BİZİM TOPTAN TEKEL, BON PRIX, BONVAGON.COM , BOSCH, BUTİKBEBE.COM, E-BEBEK, EHAMAL.COM, ELECTROLUX, ENMODA.COM, FİNLUX, GAGGENAU, GORENJE, İNDESİT, KUNDO.CO, LEONARDİNİ, LEZZETLİHEDİYE.COM, LG MAĞAZALARI , LİDYANA, MAMMASİTA.COM, MARKAFONİ, MARKAPORT.COM, MEMLEKETTENGELSİN.COM, MİELE, MİZU.COM, MODAELİNİZDE.COM, MODAGRAM.COM, MORHİPO, PERABULVARI.COM, PROFİLO, REGAL, SAMSUNG , SEKİZ.COM, SHOPİGO.COM, SIEMENS BEYAZ EŞYA, SİLVERLİNE, SÜSLER-HOOVER, TAZEDİREKT.COM, TAZEMASA.COM, TRENDYOL, UNNADO.COM, VESTEL, VESTEL MAĞAZALARI, ZİZİGO
Post_20150514_mayis_kazan_fb_600x300_v3

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Fenerbahçe SK ve bağlı kuruluşlarından kampanya,sms,email ve benzeri her türlü iletişim kanallarından bilgi almak istemiyorsanız "Bilgilerimi Güncelle" bölümünden ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Iletisim-h2

İletişim

Fenerbahce Kart ilgili istek ve şikayetleriniz için
444 1907 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir,
iletişim formunu kullanabilir ya da fbkart@fenerbahce.org adresine eposta ile gönderebilirsiniz.

Twitter Twitter

Twitter

Duyuru ve Kampanyalar

Duyuru ve Kampanyalar