Fbbanner

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
Haber-h1

Haberler

Fenerbahçe DenizBank Bonus ile Motorlu Taşıtlar Vergisi Ödemeleri'nde 6 Taksit ve Autowax Fırsatları!

02/01/15

.

Medium_den_zbank_yen_
“Fenerbahçe DenizBank Bonus ile Ocak ayı Motorlu taşıtlar Vergisi  ile trafik para cezası ödemelerinize 6 taksit fırsatı sunulmakta! Kampanya 06 Şubat tarihine kadar da geçerli üstelik! İsterseniz DenizBank Şubelerinden , isterseniz çağrı merkezini arayarak ya da AçıkDeniz İnternet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden ayrıca gib.gov tr adresinden işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz hem de DenizBank’a özel Autowax indirimlerinden faydalanarak! Ödeme yapıldığına dair dekontunuzu alıp Autowax ‘a vermeniz yeterli , detaylı iç temizlikten , motor temizliğine kadar çeşitli servislerde %50 ‘ye varan indirim fırsatlarından da faydalanmanız mümkün.   Bu güzel kampanyaya ek olarak 02 Ocak-06 Şubat tarihleri arasında Denizbank’a OGS başvurusunda bulunan müşterilere cihaz bedelinin kredi kartlarına bonus olarak iade edilecek. Özetle Fenerbahçe Denizbank Bonus sadece sizi değil, aracınızı da düşünüyor. Hala Fenerbahçe DenizBank Bonusunuz yok ise, bu fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız FB yazıp bir boşluk bırakıp TCKN’ nizi yazarak 3280 ‘e SMS göndermeniz yeterli”
http://www.bonusdenizbank.com/denizbonus/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=2671&title=motorlu+tasitlar+vergisi+odemelerinde+6+taksit+ve+autowax+firsatlari!  

Post_den_zbank_yen_

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Fenerbahçe SK ve bağlı kuruluşlarından kampanya,sms,email ve benzeri her türlü iletişim kanallarından bilgi almak istemiyorsanız "Bilgilerimi Güncelle" bölümünden ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Iletisim-h2

İletişim

Fenerbahce Kart ilgili istek ve şikayetleriniz için
444 1907 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir,
iletişim formunu kullanabilir ya da fbkart@fenerbahce.org adresine eposta ile gönderebilirsiniz.

Twitter Twitter

Twitter

Duyuru ve Kampanyalar

Duyuru ve Kampanyalar