Fbbanner

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
Haber-h1

Haberler

İletişim Merkezimiz Çalışmalarını Sürdürüyor

21/11/14

.

Medium_hedef1milyon5388_41737_2916402
Kulübümüzün dev projesi "Hedef 1 Milyon Üye" her geçen gün çığ gibi büyürken; taraftarlarımızın da projeye yoğun ilgisi devam ediyor.
 
Kulübümüzde projeyi daha da geniş kitlelere yaymak amacıyla bir iletişim merkezi oluşturuldu.Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nda hizmet vermeye başlayan merkezden Fenerbahçe taraftarları aranarak "Hedef 1 Milyon Üye" projesi ile ilgili detaylı bilgi aktarılıyor ve üye olmak isteyenlere formları gönderiliyor.

Fenerbahçe Kart Sorumlusu Ece Köprek, Fenerbahçe Televizyonu'na yaptığı açıklamada iletişim merkezi hakkında bilgi verdi. 

Ece Köprek, “Burasını çağrı merkezi olarak adlandırmıyoruz. Bizim çağrı merkezimiz 4441907 numaralı hat. Türkiye’nin her tarafından çağrı merkezini arayanlar 1 Milyon Üye Projesi ile ilgili her türlü soruya yanıt bulabilirler. Burada kurulan İletim Merkezi ise çok farklı konsept içinde kuruldu. Gerek şubelere gerekse hem yurt içinde hem yurt dışında taraftarlarımıza iletişim halindeyiz. Bu ekiple Mayıs ayından itibaren bir aradayız. Bütün tüzüğü ve yönergeleri bizimle birlikte öğrendiler. Projeye ve Fenerbahçe’ye gönülden bağlı arkadaşlarımız. Taraftarlarımızla bir ekibimiz telefonla iletişim haline geçerken diğer ekibimiz ise bulundukları yerlere giderek, ziyaret ediyorlar. Proje gerekirse orada da anlatılıyor. Şu anda 50 kişilik bir grubuz. Bu grup önümüzdeki haftadan itibaren 4-5’e katlanacak. Çünkü artık yetişemez hale geldik. Bizimle çalışmak isteyenler Fenerbahçe Kart merkezinden ya da 0216 542 18 98 numaralı telefondan bize ulaşabilirler” diye konuştu. 
Post_i538_42410_4242611

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Fenerbahçe SK ve bağlı kuruluşlarından kampanya,sms,email ve benzeri her türlü iletişim kanallarından bilgi almak istemiyorsanız "Bilgilerimi Güncelle" bölümünden ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Iletisim-h2

İletişim

Fenerbahce Kart ilgili istek ve şikayetleriniz için
444 1907 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir,
iletişim formunu kullanabilir ya da fbkart@fenerbahce.org adresine eposta ile gönderebilirsiniz.

Twitter Twitter

Twitter

Duyuru ve Kampanyalar

Duyuru ve Kampanyalar