Fbbanner

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
Haber-h1

Haberler

Paro’da Fenerbahçe Kart Sahiplerine Özel Babalar Günü Fırsatları

16/06/14

.

Medium_fb_banner
Kampanya Koşulları :  
Aygaz’dan 10 TL Paropuan Hediye
Kampanya, 06 Haziran - 15 Haziran 2014 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanyaya kayıtlanmak için 15 Haziran 2014 tarihine kadar kısa mesaj ile 3161'e OTOGAZ yazarak gönderilmesi gerekmektedir. Telefonunuza kısa mesajla gelen şifreyi 15 Haziran 2014 gün sonuna kadar Paro üyesi Opet - Aygaz/ Mogaz ortak istasyonları ve Aygaz/ Mogaz otogaz istasyonlarında Parolu kartınızı kullanarak kiosk cihazına girdiğinizde kartınız kampanyaya kayıtlanacaktır. Kiosk cihazının bulunmadığı bayilerimizde ise şifrenin istasyon görevlisine iletilmesi ve görevlinin şifreyi sistemden teyit etmesi ile fayda kazanılacaktır. 15 Haziran 2014 gün sonuna kadar Paro üyesi Opet - Aygaz/Mogaz ortak istasyonları ve Aygaz/Mogaz otogaz istasyonlarında kayıtlandığınız Paro kartınız ile yapacağınız ilk ve tek seferde 50 TL ve üzeri otogaz alımında kullanılabilir 10 TL Paropuan hediye edilecektir. Kazanılan puanlar 15 Temmuz 2014 tarihine kadar kullanılabilir. Bu tarihten sonra kullanılmayan puanlar silinecektir. Her bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir. Her bir şifre tek kullanımlıktır. Kampanya katılımı 2.500 kampanya şifresi ile sınırlıdır. 
Kampanya hakkında detaylı bilgi için AYGAZ HİZMET HATTI 444 4 999

D&R Mağazalarında 15 TL Üzeri Alışverişlere Kargo Bedava ve Yıl Boyunca Babanıza Özel Sürpriz Hediyeler
Kampanya, 06 Haziran - 15 Haziran 2014 tarihleri arasında, Paro üyesi D&R Mağazaları’nda D&R Card veya diğer Parolu kartlar ile yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Kampanya, 15 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Kampanya kapsamında D&R’dan satın alınan hediye ürünler D&R’ın babalar günü mektubu ve babalara özel hazırlanan bir D&R Card ile birlikte müşteriye teslim edilecek veya D&R tarafından müşterinin iletişim bilgilerini paylaştığı kişiye gönderilecektir. Kargo maliyeti D&R’a aittir. Babalara özel olan bu D&R Card’lara yıl boyunca özel sürpriz kampanyalar yapılacaktır. Kargolama için son alışveriş tarihi 11 Haziran 2014’tür, bu tarihten sonraki hediyeler kargolanmayacak, müşteriye teslim edilecektir.
 
 
 Koçtaş’tan Parolulara Özel Seçili Ürünlerde 10 TL İndirim 
Kampanya kapsamında 13 -15 Haziran 2014 tarihleri arasında tüm Parolulara Kamp Sandalyesi ve Mac Çok Amaçlı Akü Vidalama Seti alışverişlerinde 10 TL indirim uygulanacaktır.
 
   
Sarar’dan 150 TL ve Katları Alışverişe 75 TL ve Katları Hediye 
Kampanya 02 – 29 Haziran 2014 tarihleri arasında, Parolu Sarar Kart ve diğer Parolu kartlar kullanılarak yapılan her 150 TL’lik alışverişte geçerlidir. Her 150 TL ve katlarında, 75 TL Paropuan kazanımı olacaktır. Kampanya dâhilinde bir günde en fazla 3 defa Paropuan kazanılabilecek olup, bir seferde kazanılabilecek toplam Paropuan miktarı en fazla 1.500 TL olacaktır. Harcanan Paropuan’dan puan kazanımı olmayacaktır. Kampanyada kazanılan Paropuanlar sadece kazanıldığı Sarar Mağazasında kullanılabilecektir. Paropuanların son harcama tarihi 29 Haziran 2014'tür. Bu kampanya, başka kampanyalar ile birleştirilemez. Sarar ve Paro kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 

Setur’dan 3 Özel Kampanya 
Regnum Carya Golf & Spa Resort Kampanya kapsamında 06-16 Haziran 2014 tarihlerinde tüm Parolu kartlar ile Setur ofisleri veya yetkili acentelarından yapılacak Regnum Carya Golf & Spa Resort rezervasyonlarında indirimsiz satış fiyatları üzerinden toplam %20 indirim hediye edilecektir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. 
Yurt Dışı Tur Kampanya kapsamında 06-16 Haziran 2014 tarihlerinde tüm Parolu kartlar ile sadece Setur Altunizade şubesinden yapılacak yurtdışı tur işlemlerinde %10 indirim hediye edilecektir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. 
Gemi Tur Kampanya kapsamında 06-16 Haziran 2014 tarihlerinde tüm Parolu kartlara çocuklu aileler için Setur ofisleri veya yetkili acentelarından yapılacak işlemlerde %4 indirim hediye edilecektir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. 
 

1tıkla2kazan.com’dan Seçili Ürünlerde 40 TL Paropuan + 9 Taksit + %10 Worldpuan 
02 Haziran- 16 Haziran 2014 tarihleri arasında, görselde belirtilen ürünlerden herhangi birini alanlara 40 TL Paropuan hediye edilecektir. 40 TL Paropuan faydası alışveriş sırasında bilgilerini girdiğiniz Parolu kartınıza veya Parolu kartınız yoksa alışverişiniz ile birlikte gönderilecek olan yeni Parolu kartınıza 25 Haziran 2014 tarihinde yüklenecektir. Her kart bu kampanyadan bir kez fayda alabilir. Yüklenen Paropuanlar 02 Temmuz 2014 tarihine kadar sadece 1tıkla2kazan.com'da kullanılabilir. Ayrıca, 1tıkla2kazan.com'da alışveriş sırasında ürünler ile birlikte hediye çekleri verilmekte olup, kazanılan hediye çeklerinin harcama ve kazanma koşulları ürünlerin detay sayfasında yer almaktadır. Yüklenen Paropuanların harcanması durumunda ise ürün iptal/iade işlemi gerçekleştirilmeyecektir. 1tıkla2kazan.com, dilediği anda kampanyaları durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir. World Kampanya koşulları ile ilgili detaylar 1tıkla2kazan.com'da yer almaktadır.
        http://www.paro.com.tr/kampanyayonetimi/Paro_babalargunu06062014/kampanya_detaylari.html  
Post_fb_banner
Post_fb_babalar_gunu

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Fenerbahçe SK ve bağlı kuruluşlarından kampanya,sms,email ve benzeri her türlü iletişim kanallarından bilgi almak istemiyorsanız "Bilgilerimi Güncelle" bölümünden ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Iletisim-h2

İletişim

Fenerbahce Kart ilgili istek ve şikayetleriniz için
444 1907 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir,
iletişim formunu kullanabilir ya da fbkart@fenerbahce.org adresine eposta ile gönderebilirsiniz.

Twitter Twitter

Twitter

Duyuru ve Kampanyalar

Duyuru ve Kampanyalar