Fbbanner

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
Haber-h1

Haberler

Fenerbahçe Kart Sahiplerine Gezinomi'de % 5 İndirim Fırsartı

14/08/14

.

Medium_gezinomi_yenii
Kampanya ;  gezinomi.com , 444 77 44 çağrı merkezi, Gezinomi Beyoğlu Ofis ve Gezinomi Şaşkınbakkal ofislerinde   Fenerbahçe Kart numarası belirtilerek gerçekleştirilecek tatil alışverişlerinde geçerlidir.

%5 indirim, aktif Fenerbahçe Kartının üzerinde bulunan 1907 ile başlayan kart numarası ve son kullanma tarihini gezinomi sitesinde  “sepetim” sayfasında “size özel avantajlar” bölümünde bulunan ilgili alana girilerek kullanılabilecektir.

Kampanya'ya  Kıbrıs otelleri, yurtiçi oteller, yurtdışı turlar ve cruise turları dahildir.Uçak bileti ve araç kiralama alışverişleri kampanya'ya dahil değildir.Kampanya tek seferlik alışverişlerde geçerlidir.Kampanya  diğer kampanyalarla birleştirilemez.Fenerbahçe Kart sahipleri yapacakları otel, tur, cruise alışverişlerinden GeziPara kazanabilecek ve sonraki tatil alışverişlerinde kullanabileceklerdir.
http://www.gezinomi.com/kampanyalar/fenerbahce-kart
444 77 44
Post_gezinomi_yenii

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Fenerbahçe SK ve bağlı kuruluşlarından kampanya,sms,email ve benzeri her türlü iletişim kanallarından bilgi almak istemiyorsanız "Bilgilerimi Güncelle" bölümünden ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Iletisim-h2

İletişim

Fenerbahce Kart ilgili istek ve şikayetleriniz için
444 1907 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir,
iletişim formunu kullanabilir ya da fbkart@fenerbahce.org adresine eposta ile gönderebilirsiniz.

Twitter Twitter

Twitter

Duyuru ve Kampanyalar

Duyuru ve Kampanyalar