Fenerbahce_975x250_gorsel

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
Haber-h1

Haberler

Fenerbahçeli , Lisanslı Forman Burada ! Kartın da Yanında

11/03/14

.

Medium_hepsiburadaaaasonnn
Kampanya Koşulları;  
1-15 Mart 2014 tarihleri arasında Hepsiburada.com üzerinden yapılacak Fenerbahçe forması alışverişlerinde Fenerbahçe Klasik Kart kazanılabilecektir.
Fenerbahçe  Klasik Kart kazanma hakkını elde edecek müşterilerin bilgileri 16 Mart 2014 tarihinde Fenerbahçe Spor Kulübü ile paylaşılacaktır.
1 Nisan 2014 tarihinden itibaren basımı gerçekleştirilen kartlar Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından müşterilerin kampanya dâhilindeki teslimat adreslerine gönderilecektir.
Fenerbahçe forması alışverişlerinizde, Fenerbahçe Klasik kartınız hepsiburada.com tarafından Fenerbahçe Spor Kulübüne bedeli ödenerek tarafınıza hediye edilecektir.
Kampanya dâhilindeki Fenerbahçe formalarına ulaşmak için;  http://www.hepsiburada.com/liste/a-takim-forma/department.aspx?categoryId=60001297  
Fenerbahçe Klasik Kartı için müşteriden ek bir ücret alınmayacaktır.
Kampanya kapsamında hediye edilecek olan Fenerbahçe Klasik Kartı,kampanya koşullarına uygun alışveriş yapan müşterinin adı ve soyadına düzenlenecektir.
Fenerbahçe Klasik Kartı Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından düzenlenmekte olup, kartın basım ve gönderim süreleri farklılık gösterebilir.
Her kullanıcı kampanyadan bir defa yararlanabilir.
Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Kampanya ile ilgili tüm sorularınız için 08:00 – 24:00 saatleri arasında 0850 252 40 00 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.      
Post_hepsiburadaaaasonnn

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Fenerbahçe SK ve bağlı kuruluşlarından kampanya,sms,email ve benzeri her türlü iletişim kanallarından bilgi almak istemiyorsanız "Bilgilerimi Güncelle" bölümünden ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Iletisim-h2

İletişim

Fenerbahce Kart ilgili istek ve şikayetleriniz için
444 1907 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir,
iletişim formunu kullanabilir ya da fbkart@fenerbahce.org adresine eposta ile gönderebilirsiniz.

Twitter Twitter

Twitter

Duyuru ve Kampanyalar

Duyuru ve Kampanyalar