Fenerbahce_975x250_gorsel

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
Haber-h1

Haberler

Parolu Fenerbahçe Kartınız İle Aşkınızı Tazeleyin

07/02/14

.

Medium_sevgililergunu2014-fb
Paro Üye işyerleri arasında bulunan Koçtaş, Setur , Yurt İçi Kargo ve 1tıkla2kazan.com ‘dan yapacağınız alışverişlerde İndirim ve Paropuan kazanma fırsatı sizleri bekliyor.

Koçtaş: Seçili Orkide ve Saksı Alımlarında 20% İndirim

Tüm Koçtaş mağazalarında Parolu kartlar ile 08 - 14 Şubat 2014 tarihleri arasında seçili bir orkide ve seçili bir saksı aynı anda alındığında %20 indirim yapılacaktır. (Kampanya ticari kartlar için geçerli değildir.) http://www.koctas.com.tr/bitkiler-reyonu-urunleri_37/#all
 

Setur: Tüm Ürünlerde 2 Kat Paropuan

Kampanya kapsamında 01 - 28 Şubat 2014 tarihinde tüm Parolu kartlar ile Setur ofisleri veya yetkili acentelerinden yapılacak işlemlerde 2 kat Paropuan hediye edilecektir. Kampanya dahilinde kazanılan Paropuanlar 31 Ocak 2015’e kadar tüm Paro üyesi iş yerlerinde kullanılabilir. (Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.) http://www.setur.com.tr/erken-rezervasyon-otelleri

Yurtiçi Kargo:
Standart Taşıma ve VIP Hizmetlerinde %35 İndirim
Kampanya, 01 - 15 Şubat 2014 tarihleri arasında Türkiye genelinde şehir içi veya şehirlerarası yapılacak standart ve VIP (Ekspres) gönderilerinde geçerlidir. Bireysel Parolu kart sahibi müşterilerimizin, taşıma hizmeti üzerinden %35 indirim uygulanacaktır. %1 Paropuan kazanımı, indirimli taşıma hizmet bedeli üzerinden hesaplanmaktadır. Kampanya ve kampanya dâhilinde sunulan indirimler başka kampanya veya indirimler ile birleştirilemez.(Yurtiçi Kargo kampanya süresini ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.)
http://www.yurticikargo.com/bilgi-servisleri/kampanyalar/Sayfalar/Yurtici-Kargo-Sevgililer-Gunu-Ozel-Indirim.aspx  

1tıkla2kazan.com: iPhone’larda 100 TL Paropuan ve 100 TL Worldpuan Hediye

01 - 14 Şubat 2014 tarihleri arasında, herhangi bir iPhone ürünü alanlara 100 TL Paropuan hediye edilecektir. 100 TL Paropuan faydası alışveriş sırasında girdiğiniz Parolu kartınıza veya Parolu kartınız yoksa alışverişiniz ile birlikte gönderilecek olan yeni Parolu kartınıza 24 Şubat 2014 tarihinde yüklenecektir. Her kart bu kampanyadan bir kez fayda alabilir. Yüklenen Paropuanlar 28 Şubat 2014 tarihine kadar sadece 1tıkla2kazan.com'da kullanılabilir. Ayrıca, 1tıkla2kazan.com'da alışveriş sırasında ürünler ile birlikte hediye çekleri verilmekte olup, kazanılan hediye çeklerinin harcama ve kazanma koşulları ürünlerin detay sayfasında yer almaktadır. Yüklenen Paropuanların harcanması durumunda ürün iptal/iade işlemi gerçekleştirilmeyecektir. (1tıkla2kazan.com, dilediği anda kampanyaları durdurma ve değiştirme hakkına sahiptir.)
http://1tikla2kazan.com.tr  

NOT: Kampanyadan Kredi kartı özelliği olmayan Fenerbahçe kartları ile Fenerbahçe Worldcard sahipleri yararlanabilir.  
Post_sevgililergunu2014-fb

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Fenerbahçe SK ve bağlı kuruluşlarından kampanya,sms,email ve benzeri her türlü iletişim kanallarından bilgi almak istemiyorsanız "Bilgilerimi Güncelle" bölümünden ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Iletisim-h2

İletişim

Fenerbahce Kart ilgili istek ve şikayetleriniz için
444 1907 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir,
iletişim formunu kullanabilir ya da fbkart@fenerbahce.org adresine eposta ile gönderebilirsiniz.

Twitter Twitter

Twitter

Duyuru ve Kampanyalar

Duyuru ve Kampanyalar