Fenerbahce_975x250_gorsel

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
Haber-h1

Haberler

Fenerbahçe Garanti Bonuslu Ol 30 TL Bonus Kazan!

02/01/14

.

Medium_garanti
Fenerbahçe Garanti Bonus'a 31 Ocak’a kadar başvuran ve 28 Şubat’a kadar tek seferde 100 TL ve üzeri harcama yapan taraftarlarımıza  30 TL bonus hediye edilecektir.

Katılım Koşulları:
Kampanya 01 Ocak 2014 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında geçerlidir. 01 - 31 Ocak 2014 tarihleri arasında başvurulan ve onaylanan Fenerbahçe Bonus kartlar ile 01 Ocak 2014 – 28 Şubat 2014 tarihleri arasında tek seferde 100 TL ve üzeri alışveriş yapılması sonrası 30 TL bonus almaya hak kazanılacaktır. Kampanyaya sadece Fenerbahçe Bonus kartlar dahildir. 30 TL bonus, kazanan kartlara, 06 Mart 2014 tarihinde “FB Bonus başvuru kamp.” ekstre açıklaması ile yüklenecektir. Bonus’ların yüklenebilmesi için hak kazanan kartlar açık ve kullanılabilir durumda olmalıdır. Yüklenen kampanya bonusları 07-16 Mart 2014 tarihleri arasında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan kampanya bonusları 18 Mart 2014’te geri alınacaktır. Kampanyada Fenerbahçe Bonus'a yapılan yeni başvurular, yine bu kartlara yapılan ek kart başvuruları ve mevcut Bonus sahiplerinin yaptığı ikinci kart başvuruları geçerli sayılacaktır. Ek kart ya da ikinci karta başvuran mevcut Bonus sahiplerinin kartları açık ve kullanılabilir durumda olmalıdır. 30 TL kampanya bonusu ile tüm Bonus üye işyerlerinde bedava alışveriş yapılabilir. Kazanılan bonus bir üst gruba geçiş işlemlerinde dikkate alınmayacaktır. Kampanya kart bazındadır. Kampanya dahilinde kart başına en fazla 30 TL bonus kazanılabilir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Kampanyaya taksitli işlemler dahildir. Kampanyada iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır. E-commerce, MoTo (Mail order, Telephone order), Paypass işlemleri de dahildir. Garanti Bankası istediği zaman kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Fenerbahçe SK ve bağlı kuruluşlarından kampanya,sms,email ve benzeri her türlü iletişim kanallarından bilgi almak istemiyorsanız "Bilgilerimi Güncelle" bölümünden ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Iletisim-h2

İletişim

Fenerbahce Kart ilgili istek ve şikayetleriniz için
444 1907 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir,
iletişim formunu kullanabilir ya da fbkart@fenerbahce.org adresine eposta ile gönderebilirsiniz.

Twitter Twitter

Twitter

Duyuru ve Kampanyalar

Duyuru ve Kampanyalar