Fenerbahce_975x250_gorsel

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
Haber-h1

Haberler

hepsiburada.com’da 100 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Fenerbahçe Kart Hediye

24/12/13

.

Medium_hepsi_burada1
19-31 Aralık 2013 tarihleri arasında , hepsiburada.com’da 100 TL ve üzeri Fila, BluePony ve Converse alışverişleriniz  1 alana 1 bedava fırsatıyla!  Üstelik Fenerbahçe Kart hediye!  
Kampanya Koşulları: 19 - 31 Aralık 2013 tarihleri arasında, hepsiburada.com üzerinden Blue Pony, Converse ve Fila markalı ürünlerdeki alışverişlerde 1 alana 1 bedava kampanyası gerçekleştirilecektir.  1 alana 1 bedava kampanyası yalnızca aynı markalardaki ürünlerde geçerlidir.   Fenerbahçe kart sahibi olmak isteyen müşteriler için;  Blue Pony, Converse, ve Fila ürünlerinde düzenlenen 1 alana 1 bedava kampanyası kapsamında, Kampanyalı ürünlerin sepet toplamı 100 TL ve üzeri olduğu takdirde, Fenerbahçe Klasik Kartı isteyen müşterilerin “Sepetim” sayfasındaki “Çek Kod” alanına “HBFB2013” kodunu yazarak “Kullan” butonuna tıklamaları ve siparişlerini kod tanımlama işleminden sonra oluşturmaları gerekmektedir.  Fenerbahçe Klasik Kartı için ek bir ücret alınmayacaktır. Kampanya kapsamında hediye edilecek olan Fenerbahçe Klasik Kartı, kampanya koşullarına uygun sipariş veren müşteri Adı ve Soyadına düzenlenecektir, 15 Ocak’ta sipariş teslim adresine Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından gönderilecektir.  Fenerbahçe Klasik Kartı, Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından düzenlenmekte olup Kart basım ve gönderim süreleri farklılık gösterebilir.Kampanya stoklarla sınırlıdır. Her kullanıcı kampanyadan bir defa yararlanabilir. Bu kampanya sadece banka kampanyalarıyla birleştirilebilir.Kampanya süresince verilen siparişlerde oluşacak değişikliklerden (iptal/iade) sonra, kampanya koşullarının sağlanamaması halinde Fenerbahçe Klasik Kart’a hak kazanılmayacaktır.Hediye edilen Fenerbahçe Klasik Kartın kullanım süresi 1 yıl olup,sonraki yıllarda yenilenme takdiri kart sahibine aittir.1 alana 1 bedava kampanyası ürünlerde geçerlidir,tutara bakılmaz.Hediye ürün haricinde toplam tutarın 100TL ve üzeri olduğu durumlarda Fenerbahçe Klasik Kartı hediye edilir.(Örneğin 49 TL’lik 3 adet kampanyalı ürün aldığınızda 1 tanesi bedava olacağından ,toplam ödeyeceğiniz miktar 98 TL olur ve Fenerbahçe Kart kampanyasına katılım hakkı doğmaz.55TL’lik 3 adet ürün alınması durumunda ise toplamda 110TL’lik ödeme yapılacağından,kampanyaya katılım hakkı doğar.)

Fenerbahçe Klasik Kartları Hepsiburada tarafından Kampanyaya katılan Fenerbahçe taraftarlarına hediye edilmektedir.

 Ayrıntılı bilgi için : 0850 252 40 00
Post_heps_buradasonnnn

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Fenerbahçe SK ve bağlı kuruluşlarından kampanya,sms,email ve benzeri her türlü iletişim kanallarından bilgi almak istemiyorsanız "Bilgilerimi Güncelle" bölümünden ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Iletisim-h2

İletişim

Fenerbahce Kart ilgili istek ve şikayetleriniz için
444 1907 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir,
iletişim formunu kullanabilir ya da fbkart@fenerbahce.org adresine eposta ile gönderebilirsiniz.

Twitter Twitter

Twitter

Duyuru ve Kampanyalar

Duyuru ve Kampanyalar