Fenerbahce_975x250_gorsel

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
Haber-h1

Haberler

Caribou Coffee’de Fenerbahçe Kart Sahiplerine Özel İndirim.

04/11/13

.

Medium_fb_banner
Fenerbahçe Kart Sahiplerimize  Caribou Coffee’de ilk alışverişlerinde % 50 ‘indirim , daha sonraki her alışverişlerinde toplam  tutar üzerinden % 15 indirim uygulanacaktır.Caribou Coffee’lerdeki indirim uygulaması Fenerbahçe Kart ibraz edilerek değil aktivasyon koduna kayıtlı telefon numarası kullanılarak yapılacaktır. Bu nedenle tek yapmanız gereken http://www.cariboucoffee.com.tr  adresinden Kahve Kulübü bölümüne girip , bu alana mail ile tarafınıza bildirilen  aktivasyon kodu ve bilgilerinizi girerek üyeliğinizi aktif hale getirmenizdir. Aktivasyon Kodu Fenerbahçe Kart  sahiplerimizin mail adreslerine Kart merkezimiz tarafından bildirilecektir.
Mail adresinizi güncelleme işlemini  www.fenerbahce.com.tr sitemizden gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonrasında  mail adresinize aktivasyon kodu gönderilecektir.
Güncelleme ile ilgili istekleriniz için 444 1907 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir ya da fbkart@fenerbahce.org  adresine Fenerbahçe kart numaranızı ve iletişim numaranızı yazarak  eposta ile gönderebilirsiniz.
Post_fb_banner

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Fenerbahçe SK ve bağlı kuruluşlarından kampanya,sms,email ve benzeri her türlü iletişim kanallarından bilgi almak istemiyorsanız "Bilgilerimi Güncelle" bölümünden ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Iletisim-h2

İletişim

Fenerbahce Kart ilgili istek ve şikayetleriniz için
444 1907 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir,
iletişim formunu kullanabilir ya da fbkart@fenerbahce.org adresine eposta ile gönderebilirsiniz.

Twitter Twitter

Twitter

Duyuru ve Kampanyalar

Duyuru ve Kampanyalar