Fbbanner

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
enerbahçe Kart Üye İşyeri Başvurusu

FENERBAHÇE KART ÜYE İŞYERİ BAŞVURUSU

Değerli iş yeri sahipleri ve yöneticiler Türkiye'nin en fazla sayıda ve takımına her zaman sahip çıkan taraftarına sahip kulübü olarak, 2005 yılında basladıgımız uygulamadaki Fenerbahçe Kart sahibi taraftar sayımız her geçen gün hızla artmaktadır.

Değerli iş yeri sahipleri ve yöneticiler,

Türkiye'nin en fazla sayıda ve takımına her zaman sahip çıkan taraftarına sahip kulübü olarak, 2005 yılında başladığımız uygulamadaki Fenerbahçe Kart sahibi taraftar sayımız her geçen gün hızla artmaktadır.

Bizler de taraftarımızın bu ilgisine, kendilerine Fenerbahçe Kart uygulamamıza dahil üye İsyerlerimizin sağlayacakları indirimlerle destek vermek istemekteyiz.

Fenerbahçe Spor Kulübünün resmi taraftar sitesi olan ve günlük ziyaret sayısı milyona yaklasan sitemizde, bu uygulamaya dahil olan sizler gibi üst sınıf üye iş yerlerimizi görebilirsiniz. Bu üye iş yerlerimizin Fenerbahçe Kart sahibi taraftarlarımıza sağladıkları avantajları ve beraber yapmış olduğumuz aktiviteleri, yayın organlarımızdan haber yapmaktayız.Taraftarlarımız Fenerbahçe Spor Kulübü’nün resmi mobil uygulamasını da indirerek üye işyerlerimize ait avantajlara kolaylıkla erişebilmekteler

Fenerbahçe Kart aynı zamanda bir ilke de imza atmış olup, Denizbank, Finansbank Garanti ve Yapı Kredi Bankaları'yla işbirliğini genişletip bankalara ait tüm avantajlarını da saglamaktadır. Ayrıca düzenli güncellenerek basılan üye işyerleri kataloğumuz, yurt çapındaki bütün Fenerium magazalarında, Türkiye ve diğer ülkelerde bulunan yasal Fenerbahçe Derneklerimize gönderilerek taraftarlarımızla buluşturulmaktadır. Böylelikle üye işyerleri ile yaptığımız anlaşmalar çerçevesinde, kazan/kazan odaklı işbirlikleri ile karşılıklı geri dönüşümlerin alındığı bir ortam yaratmış bulunmaktayız.

Üye işyeri başvuru formu

ÜYE FİRMA BAŞVURU FORMU

Anlaşmalı kurumlarımızdan biri olmak için aşağıdaki formu doldurarak size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

  • Kişisel Bilgileriniz
  • Firma Bilgileriniz