Fbbanner

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
Yasalbilgi-h1

Yasal Bilgi

Yasal Bilgi

Tüm haklar saklıdır. Metin, resim, grafik, ses, animasyon ve videolar ile bunların Fenerbahçe web sitelerindeki düzenleniş biçimi, telif hakları ve diğer sınai mülkiyet yasalarınca korunmuştur. Bu web sitelerinin içeriği ticari amaçla çoğaltılamaz, yayınlanamaz, değiştirilemez ve üçüncü kişilerle paylaşılamaz. Fenerbahçe web sitelerinin bazıları ayrıca telif hakkı üçüncü kişilere ait olan resimler de içermektedir.

Aksi belirtilmedikçe, Fenerbahçe web sitelerindeki tüm marka işaretleri ticari marka kanunlarınca korunmuştur. Bu özellikle Fenerbahçe markaları, tip levhaları, şirket logoları ve amblemler için geçerlidir. Sayfalarımızda kullanılan marka ve tasarım öğeleri, Fenerbahçe Spor Ürünleri A.Ş'nin fikri mülkiyetindedir.

Bu web sitesi, olabilecek en özenli biçimde hazırlanmıştır. Buna rağmen Fenerbahçe Spor Ürünleri A.Ş, web sitesinin içerdiği bilgilerin hatasız ve doğru olduğunu garanti edemez. Fenerbahçe Spor Ürünleri A.Ş, kasti veya ağır kusuru söz konusu olmadığı sürece doğrudan veya dolaysız olarak bu web sitesinin kullanımından doğan hasarlardan sorumluluk kabul etmez.

Fenerbahçe Spor Ürünleri A.Ş web sitesinin içerdiği, patent, marka ve telif hakları gibi fikri haklar korunmuştur. Bu web sitesi, Fenerbahçe veya üçüncü kişilere ait fikri hakların kullanılmasına lisans verildiği anlamına gelmez.

Web sayfalarımızı ziyaret ettiğinizde topladığımız kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutar, sadece yasal sınırlar içerisinde kullanırız. Kişisel bilgilerin korunması ve bilgi güvenliği, kurumsal politikamızın bir parçasıdır. Ancak, Fenerbahçe Spor Ürünleri A.Ş web sayfaları diğer sunuculara ait ve kişisel bilgilerin korunmasına yönelik taahhüdün geçerli olmadığı web sayfalarına link'ler içerebilir.

Iletisim-h2

İletişim

Fenerbahce Kart ilgili istek ve şikayetleriniz için
444 1907 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir,
iletişim formunu kullanabilir ya da fbkart@fenerbahce.org adresine eposta ile gönderebilirsiniz.