Fbbanner

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
Haber-h1

Haberler

TMAK ÜYESİ GÖNÜL ÇAYLI VE FBÇGK BAŞKANI OKAN YELKOVAN ATATÜRK BÜSTÜNE ÇELENK BIRAKTI

20/05/17

.

Medium_19mayis
Yüksek Divan Kurulu ve Fenerbahçe Tarih Müze ve Arşiv Kurulu Üyesi Gönül Çaylı, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Başkanı Okan Yelkovan, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Yürütme Kurulu Üyeleri ile birlikte, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Kadıköy Meydanı’ndaki Atatürk büstüne Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları adına çelenk koydu.
Törende Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Yürütme Kurulu üyeleri saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı okudu. Yapılan törenin ardından kulüp başkanı Okan Yelkovan görüşlerini “Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü üyeleri olarak bizler, Atatürk İlke ve devrimleri doğrultusunda Fenerbahçe’nin kanatları altında başta çocuklar ve gençler olmak üzere toplumun tüm kesimleriyle yakın ilişkiler kurarak kulübümüzü geleceğe taşımayı hedefliyoruz” şeklinde dile getirdi.

Ayrıca Okan Yelkovan 28 Mayıs 2017 saat 14:00’da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Maraton Loca Katında gerçekleşecek başkanlık seçimine 13 yaş üstü tüm Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılarını oy kullanmaya davet ettiğini belirtti.

Post_19mayis

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Fenerbahçe SK ve bağlı kuruluşlarından kampanya,sms,email ve benzeri her türlü iletişim kanallarından bilgi almak istemiyorsanız "Bilgilerimi Güncelle" bölümünden ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Iletisim-h2

İletişim

Fenerbahce Kart ilgili istek ve şikayetleriniz için
444 1907 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir,
iletişim formunu kullanabilir ya da fbkart@fenerbahce.org adresine eposta ile gönderebilirsiniz.

Twitter Twitter

Twitter

Duyuru ve Kampanyalar

Duyuru ve Kampanyalar