Fbbanner

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
Haber-h1

Haberler

FENERBAHÇE ÇOCUK VE GENÇLİK KULÜBÜ KATILIMCILARININ 23 NİSAN COŞKUSU GÖRÜLMEYE DEĞERDİ

24/04/17

.

Medium_ana
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde yer alan Maraton Fenerium Mağazası Çocuk bölümünde bir eğlence düzenledi.
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılarına özel hazırlanan bu eğlencede çocukları kapıda Fenerbahçe ve Türk bayrağı ile karşılayan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü ekibi gelen konuklara Ülker’in sponsorluğu ile küçük bir hediye paketi sundu.
Coşku doruğa çıktı
Çocuklar eğlence alanında boyama ve oyun hamuru masalarında Fenerbahçe ve 23 Nisan temalı boyama sayfalarını boyadılar. Top havuzunda zıplayıp, ıce hokey ve langırtta arkadaşlarıyla mücadele ettiler. Aileleriyle birlikte yapboz yapmaya çalışan çocuklar ödül olarak forma ve çeşitli oyuncaklar kazandı.  Palyaçoların yanı sıra bir çok maskot da çocukları eğlendirdi. Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün ilk 23 Nisan eğlencesine katılan çocuklar 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşadı.
Stadyum ve Müze Turu’na katıldılar
Saat 14:30 sıralarında eğlence alanındaki çocuklar ellerindeki Fenerbahçe ve Türk bayraklarını sallayarak hep bir ağızdan İzmir Marşı’nı söyledi. Marşın ardından önce Fenerbahçe Müzesi’ni gezen katılımcılarımız ardından da tribüne çıkarak heyecanlı anlar yaşadı.
Ünlü isimler konuk oldu
100. Yıl marşımızın bestecisi Kıraç ve eşi Ayşe Şule Bilgiç’in de çocukları ile katıldığı etkinlikte ünlü yönetmen Murat Şeker’de çocukların coşkusuna ortak oldu.
Fenerium 23 Nisan’a özel olarak eğlenceye katılan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılarına Çocuk ürünlerinde %25 indirim uyguladı. Fenerbahçe Televizyonu’nun da yer aldığı eğlence 16:00 sıralarında sona erdi.
Tek tek bütün aktivitelere katılarak gönüllerince eğlenen katılımcılarımız Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcısı olmanın avantajıyla unutulmaz bir 23 Nisan günü geçirmiş oldu.
Fenerbahçe şube ve derneklerinde de 23 Nisan coşkusu yaşandı
Türkiye’nin farklı bölgelerindeki Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları da Fenerbahçe şube ve derneklerinde 23 Nisan coşkusunu yapılan etkinliklerle doyasıya yaşadı.
Sizler de Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcısı olmak  ve bilgi almak için 0216 542 16 71- 0216 542 16 93 telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Post_1
Post_2
Post_6
Post_4
Post_3
Post_5
Post_7
Post_11
Post_8
Post_9
Post_10
Post_12
Post_13
Post_kirac
Post_15
Post_14
Post_16

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Fenerbahçe SK ve bağlı kuruluşlarından kampanya,sms,email ve benzeri her türlü iletişim kanallarından bilgi almak istemiyorsanız "Bilgilerimi Güncelle" bölümünden ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Iletisim-h2

İletişim

Fenerbahce Kart ilgili istek ve şikayetleriniz için
444 1907 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir,
iletişim formunu kullanabilir ya da fbkart@fenerbahce.org adresine eposta ile gönderebilirsiniz.

Twitter Twitter

Twitter

Duyuru ve Kampanyalar

Duyuru ve Kampanyalar