Fbbanner

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
Haber-h1

Haberler

İzmirli Çocuk ve Gençlik Kulübü Katılımcıları Seremonide

04/04/17

.

Medium_seremoni
Fenerbahçe İzmir Şube’den Gelen Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Katılımcıları Seremoni Sevinci Yaşadı
Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın, 2 Nisan Pazar günü Spor Toto Basketbol Süper Ligi 24. hafta maçında Ülker Sports Arena’da Tofaş’ı konuk ettiği maç öncesinde Fenerbahçe İzmir Şubesinden gelen 14 katılımcımız Çak Seremonisine çıktı.
Fenerbahçe Spor Kulübü İzmir Şube ve Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’ne İzmir’den katılımcı olan 14 katılımcımızı aileleriyle birlikte Fenerbahçe İzmir Şube’nin düzenlediği organizasyonla Ülker Sports Arena’da ağırladık.
Çak Seremonisine katılmak için İzmir’den gelen katılımcılarımız maç öncesinde Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü tişörtlerini giyerek parkede yerlerini aldılar. Basketbolcularımızın parkeye çıkmasıyla İzmirli katılımcılarımız, basketbolcularımıza Çak Seremonisi ile başarılar diledi. Seremoninin ardından tribünlere geçen katılımcılarımız maç boyunca İzmir Marşı ve Fenerbahçe marşlarıyla coşup eğlendi. Katılımcılar ve ailelerinin sevinçleri ilgiyle karşılandı. Erkek basketbol takımımızın maçı 90-75 kazanmasıyla coşku zirveye çıktı.
Maç Sonunda Basketbolcularımızla Hatıra Fotoğrafı Çekildiler
Maç sonunda maçtan galip ayrılan Fenerbahçe Basketbol oyuncularımızı tebrik etmeye ve onlarla hatıra fotoğrafı çektirmeye giden Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü İzmir katılımcıları heyecanlı dakikalar yaşadı.

Fenerbahçe’nin geleceği olacak 18 yaş altı çocuk ve gençlerin bir araya gelmesini sağlayan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübümüzün yetkililerinin de hazır bulunduğu organizasyonda, basketbolcularımız ile parkede yer alan minikler, hayatları boyunca unutamayacakları keyifli anlar yaşadı.

Sizler de çocuklarınızın seremonilerde yer almasını istiyorsanız Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’ne katılımcı yaparak bu şansı elde edebilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin:
                            0(216) 542 16 38 (Didem)
                            0(216) 542 16 71 (Duygu)
                            0(216) 542 16 90 (Selin)
                            0(216) 542 16 93 (Gizem, Erhan)
Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri:
Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter-Instagram: @fbcocukgenclik
İnternet Sitesi:  www.fenerbahcecocukgenclik.org

Post_4
Post_3
Post_2
Post_1

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Fenerbahçe SK ve bağlı kuruluşlarından kampanya,sms,email ve benzeri her türlü iletişim kanallarından bilgi almak istemiyorsanız "Bilgilerimi Güncelle" bölümünden ayarlarınızı değiştirebilirsiniz.

Iletisim-h2

İletişim

Fenerbahce Kart ilgili istek ve şikayetleriniz için
444 1907 numaralı çağrı merkezimizi arayabilir,
iletişim formunu kullanabilir ya da fbkart@fenerbahce.org adresine eposta ile gönderebilirsiniz.

Twitter Twitter

Twitter

Duyuru ve Kampanyalar

Duyuru ve Kampanyalar