Fbbanner

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
Fenerbahçe Kart Çeşitleri

Fenerbahçe Kart Çeşitleri

Fenerbahçe Taraftar Kart.

Kartınızı satın alabilir ve eski kartlardan geçiş yapabilirsiniz.

Kart Özellikleri

Fenerbahçe Tekkart’ın Sosyal Medya hesapları üzerinden çeşitli hediyeler kazanma imkânı

Fenerium Mağazaları’nda %5 indirim imkânı (indirimli ve kampanyalı ürünler hariç)

Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri’ne giriş imkânı(Rezervasyon şartı aranmaktadır.)

Fenerbahçe Spor Kulübü İncek Ankara Tesisleri’nde özel indirim imkanı

Fenerbahçe Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde özel indirim imkanı

Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde oynanan tüm Fenerbahçe maçları için öncelikli bilet satın alma imkânı. (***)

Fenerbahçe Ülker’in, Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da oynadığı tüm Beko Basketbol Ligi ve Euroleague maçları için öncelikli bilet satın alma imkânı (Tek Kart Sahipleri için öncelikli biletlerin satış tarihini; FB TV, www.fenerbahce.org , www.ulkersportsarena.com ve Biletix’ten öğrenebilirsiniz.)

Diğer branşlarda oynanacak olan iç saha maçlarına hediye bilet kazanma imkânı.

Deplasman maçlarını Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde Loca 1. katında izleme imkânı. (Rezervasyon şartı aranmakta olup, Fenerbahçe Spor Kulübü bu uygulamayı değiştirme, erteleme ya da iptal etme hakkına sahiptir.)

isim.soyad@fenerbahce.com.tr uzantılı e-posta adresine ücretsiz sahip olma imkânı.(Aktif olmayan kartlara ait mail adresleri otomatik olarak kapatılmaktadır.)

Anlaşmalı üye işyerlerinde indirim imkânı.

Özel kampanyalardan öncelikli yararlanma imkânı.(Üye işyeri tarafından yapılan kampanyalar, www.fenerbahce.com.tr sitesinde duyurulmaktadır.)

Özel organizasyonlara katılma imkânı.

Kartların yurt dışına teslimatı yapılamamaktadır ,Türkiye içerisinde bir adres veya Fenerium mağazası seçilebilir.

Önemli Açıklamalar Carpi-icon

Önemli Açıklamalar

* BELİRTİLEN ÜCRETLER KDV DAHİL 1 (BİR) YILLIKTIR. KARGO ÜCRETİ DAHİLDİR.

Satış Noktaları:
www.fenerbahce.com.tr

(**) Kart ücreti ve üyelik yenileme ücreti yıllık olarak alınmaktadır. Taksitlendirmeler Garanti Bankası kredi kartlarına yapılmaktadır.

Satış Noktaları:
Kredi kartı özelliği bulunmayan Fenerbahçe Taraftar Kartlar ile YKB Fenerbahçe World kartlar parolu kart özelliği taşımaktadır. Paro Programı hakkında geçerli ve güncel bilgileri ile Program’ın Fenerbahçe Kartlar için geçerli olan özel koşullarını www.paro.com.tr ve 444 72 76 Paro Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.

*** Öncelikli bilet alma hakkı Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde oynanacak Spor Toto Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarını kapsamaktadır. Fenerbahçe Spor Kulübü öncelikli bilet adetlerini değiştirme hakkına sahip olup, öncelikli biletler genel satışa sunulmadan önce Fenerbahçe Taraftar Kart sahipleri için belirlenen tarihlerde alınabilecektir. Fenerbahçe Taraftar Kart sahipleri için öncelikli biletlerin satış tarihini; FB TV ve resmi internet sitelerimizden öğrenebilirsiniz. Öncelikli bilet alma hakkı ile ilgili, Kulübün garanti yükümlülüğü bulunmamakta olup, talepler yer imkanına bağlı olarak karşılanacaktır.

NOT: Fenerbahçe Kredi kartlarındaki (Fenerbahçe Deniz Bonus Kart, Fenerbahçe Card Finans Kart, Fenerbahçe Garanti Bonus Kart, Fenerbahçe World Kart ) taraftar kart özelliklerinden yararlanılabilmesi için Fenerbahçe Kart ücretinin tahsil edilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde Fenerbahçe Kart özelliklerinden yararlanılmaz.

FENERBAHÇE KART ÖZELLİĞİ TAŞIYAN KREDİ KARTLARI İÇİN, DENİZBANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, VAKIFBANK VE YAPI KREDİ BANKALARININ ŞUBELERİNE BAŞVURABİLİR. AYRINTILI BİLGİ İÇİN BANKALARIN İNTERNET SİTELERİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.