Fenerbahce_975x250_gorsel

FENERBAHÇE E-POSTA
E-posta erişimi için tıklayın

  • Fb-logo
  • Fenerbahce-kart-logo
Fenerbahçe Kart Çeşitleri

Fenerbahçe Kart Çeşitleri

Fenerbahçe Taraftar Kart.

Kartınızı satın alabilir ve eski kartlardan geçiş yapabilirsiniz.

Kart Özellikleri

Fenerbahçe Kart’ın Sosyal Medya hesapları üzerinden çeşitli hediyeler kazanma imkânı

Fenerium Mağazaları’nda %5 indirim imkânı (indirimli ve kampanyalı ürünler hariç)

Faruk Ilgaz Sosyal Tesisleri’ne giriş imkânı(Rezervasyon şartı aranmaktadır.)

Fenerbahçe Spor Kulübü Türk Telekom Ankara Tesisleri’nde özel indirim imkanı

Fenerbahçe Düzce Topuk Yaylası Tesisleri’nde özel indirim imkanı

Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumunda oynanan tüm Fenerbahçe maçları için öncelikli bilet satın alma imkânı. (***)

Fenerbahçe Ülker’in, Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da oynadığı tüm Beko Basketbol Ligi ve Euroleague maçları için öncelikli bilet satın alma imkânı (Fenerbahçe Kart Sahipleri için öncelikli biletlerin satış tarihini; FB TV, www.fenerbahce.org , www.ulkersportsarena.com ve Biletix’ten öğrenebilirsiniz.)

Diğer branşlarda oynanacak olan iç saha maçlarına hediye bilet kazanma imkânı.

Deplasman maçlarını Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu Loca 1. katında izleme imkânı. (Rezervasyon şartı aranmakta olup, Fenerbahçe Spor Kulübü bu uygulamayı değiştirme, erteleme ya da iptal etme hakkına sahiptir.)

isim.soyad@fenerbahce.com.tr uzantılı e-posta adresine ücretsiz sahip olma imkânı.(Aktif olmayan kartlara ait mail adresleri otomatik olarak kapatılmaktadır.)

Anlaşmalı üye işyerlerinde indirim imkânı.

Özel kampanyalardan öncelikli yararlanma imkânı.(Üye işyeri tarafından yapılan kampanyalar, www.fenerbahce.com.tr sitesinde duyurulmaktadır.)

Özel organizasyonlara katılma imkânı.

Önemli Açıklamalar Carpi-icon

Önemli Açıklamalar

* BELİRTİLEN ÜCRETLER KDV DAHİL 1 (BİR) YILLIKTIR. KARGO ÜCRETİ DAHİLDİR.

Satış Noktaları:
www.fenerbahce.com.tr, Fenerium Mağazalarımız, Resmi Fenerbahçe Derneklerimiz,

Mobil Ödeme Yöntemi:
Turkcell,Vodafone ve Avea GSM operatörleri üzerinden Mobil ödeme yöntemi.( TARAFTAR KART yazıp 7979'a SMS olarak göndermeniz ve sonraki yönlendirmeleri takip etmeniz yeterlidir.Gönderilen mesajlar Turkcell tarafından 0,50 TL, Avea tarafından 0,50 TL, Vodafone tarafından 0,41 TL olarak ücretlendirilir. (KDV ve ÖİV dâhildir) Kart ücreti faturalı hatlar için cep telefonu faturanıza yansıtılmakta, ön ödemeli hatlar içinse kredinizden düşmektedir. Fenerbahçe Kart ile ilgili her türlü duyuru ve bilgiye www.fenerbahce.com.tr sitesinden ulaşabilir. Sorularınız için 444 1907 numaralı telefonumuzu arayabilirsiniz.

(**) Kart ücreti ve üyelik yenileme ücreti yıllık olarak alınmaktadır. Taksitlendirmeler Garanti Bankası kredi kartlarına yapılmaktadır.

Satış Noktaları:
Kredi kartı özelliği bulunmayan Classic, Gold ve Platinum Fenerbahçe Kartlar ile YKB Fenerbahçe World kartlar parolu kart özelliği taşımaktadır. Paro Programı hakkında geçerli ve güncel bilgiler ile Program’ın Fenerbahçe Kartlar için geçerli olan özel koşullarını www.paro.com.tr ve 444 72 76 Paro Danışma Hattı’ndan öğrenebilirsiniz.

*** Öncelikli bilet alma hakkı Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumunda oynanacak Spor Toto Süper Lig ve Türkiye Kupası maçlarını kapsamaktadır. Fenerbahçe Spor Kulübü öncelikli bilet adetlerini değiştirme hakkına sahip olup, öncelikli biletler genel satışa sunulmadan önce Fenerbahçe Kart sahipleri için belirlenen tarihlerde alınabilecektir. Fenerbahçe Kart Sahipleri için öncelikli biletlerin satış tarihini; FB TV, resmi internet sitelerimizden öğrenebilirsiniz. Öncelikli bilet alma hakkı ile ilgili, Kulübün garanti yükümlülüğü bulunmamakta olup, talepler yer imkanına bağlı olarak karşılanacaktır.

NOT: Fenerbahçe Kredi kartlarındaki (Fenerbahçe Deniz Bonus Kart, Fenerbahçe Card Finans Kart, Fenerbahçe Garanti Bonus Kart, Fenerbahçe World Kart ) taraftar kart özelliklerinden yararlanılabilmesi için Fenerbahçe Kart ücretinin tahsil edilmiş olması gerekmektedir. Aksi takdirde Fenerbahçe Kart özelliklerinden yararlanılmaz.

FENERBAHÇE KART ÖZELLİĞİ TAŞIYAN KREDİ KARTI İÇİN, DENİZBANK, FİNANSBANK, GARANTİ BANKASI, VAKIFBANK VE YAPI KREDİ BANKALARININ ŞUBELERİNE BAŞVURABİLİR. AYRINTILI BİLGİ İÇİN BANKALARIN İNTERNET SİTELERİNİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.